Skip to product information
1 of 3

LOW

Atlete LOW #

Atlete LOW #

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color

Atlete LOW vijnë me një model vërtet të veçant. Me qafë të ulet dhe gome të trashë. Komode falë materialit me cilësi te lartë.

View full details