Skip to product information
1 of 3

Platfom

Atlete Platform #

Atlete Platform #

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Atlete Platform vijnë me një model vërtet të veçant. Sportive dhe tepër moderne, me platforme dhe me ngjyra. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details