Skip to product information
1 of 3

KAIRUI

Balerina KAIRUI

Balerina KAIRUI

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Balerina KAIRUI vijnë me një model vërtet të veçant. Të sheshta me printime, këpucë në modë me majë, këpucë të lehta dhe të rehatshme. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details