Skip to product information
1 of 4

Hailys

Bluzë Hailys #

Bluzë Hailys #

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Hailysvjen me një model vërtet të veçant. E trikotuar dhe moderne. Me vija te bardha dhe blu. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details