Skip to product information
1 of 4

AJC

Këmishë AJC #

Këmishë AJC #

Regular price Lek 3,990.00 ALL
Regular price Lek 3,990.00 ALL Sale price Lek 3,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Këmishë AJC vjen me një model jakë të vogël dhe xhepa perpara. Zgjedhja e pasme me palosje. Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë
View full details