Skip to product information
1 of 2

Aniston

Bluzë Aniston

Bluzë Aniston

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluza Aniston vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të zhapone dhe shume pranverore.  Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë.
View full details