Skip to product information
1 of 5

Antonela's Flavours

Bluzë Antonela's Flavours

Bluzë Antonela's Flavours

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Antonela's Flavours vjen me një model vërtet të veçant. Palosje të hapur përpara, mëngë të mbledhura në fund dhe elegante. Me lidhje përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details