Skip to product information
1 of 4

Ashley Brooke

Bluzë Ashley Brooke

Bluzë Ashley Brooke

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Ashley Brooke vjen me një model vërtet të veçant. Tufa dekorative në pjesën e përparme, lidhëse dhe kopsa ne pjesen e pasme.

Komode falë materialit me cilësi te lartë.


View full details