Skip to product information
1 of 2

Blind Date

Bluzë Blind Date #

Bluzë Blind Date #

Regular price Lek 2,000.00 ALL
Regular price Lek 2,000.00 ALL Sale price Lek 2,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Jakë V dhe mëngë të gjata. Komod falë materialit me cilësi te lart
View full details