Skip to product information
1 of 2

Blind Date

Bluzë Blind Date

Bluzë Blind Date

Regular price Lek 2,000.00 ALL
Regular price Lek 2,000.00 ALL Sale price Lek 2,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë zhapone dhe me lidhje rrudhë në mes. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details