Skip to product information
1 of 3

BOYSEN'S

Bluzë BOYSEN´S

Bluzë BOYSEN´S

Regular price Lek 1,000.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 1,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluza është material i rrëshqitshëm, me prerje të gjerë dhe e lehtë. Vjen me një dekoltesë V dhe mëngëve të gjera me kthesë. Një brez elastik i përpunar kështu bluza përshtatet në mënyrë perfekte dhe përkëdhel siluetën.
View full details