Skip to product information
1 of 3

Cheer

Bluzë Cheer

Bluzë Cheer

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Material
Bluzë Cheer vjen me një model vërtet të veçant. Model Polo, mëngë të shkurta, jakë të palosur dhe kopsa përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details