Skip to product information
1 of 5

Trendyol

Bluzë Crop Trendyol

Bluzë Crop Trendyol

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 1,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Crop Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të shkurta dhe jakë V. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details