Skip to product information
1 of 5

Trendyol

Bluzë e trikotuar Trendyol #

Bluzë e trikotuar Trendyol #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë e trikotuar Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gufuara dhe jakë të mbyllur. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details