Skip to product information
1 of 3

Emma&Ashley

Bluzë Emma&Ashley #

Bluzë Emma&Ashley #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Emma&Ashley vjen me një model vërtet të veçant. E derdhur dhe me motive të punuara në kraharor dhe te mëngët. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details