Skip to product information
1 of 7

Trendyol

Bluzë & Fund Trendyol #

Bluzë & Fund Trendyol #

Regular price Lek 5,500.00 ALL
Regular price Lek 5,500.00 ALL Sale price Lek 5,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë & Fund Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Seti vjen i ndare me Bluzë Corp dhe Fund, gjatësi treçerekshe dhe i trikotuar. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details