Skip to product information
1 of 4

Glo Story

Bluzë Glo Story #

Bluzë Glo Story #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluzë Glo Story vjen me një model vërtet të veçant. Prerje kemishe me motive romb dhe menget te punuara me tyl. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details