Skip to product information
1 of 2

Trendyol

Bluzë Golf Trendyol

Bluzë Golf Trendyol

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Golf Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Golf i trikotuar, mëngë të gjata dhe thurje gërsheti përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details