Skip to product information
1 of 1

JANES

Bluzë Janes

Bluzë Janes

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Bluzë Janes vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë të shkurta dhe me zinxhir në pjesën e gjoksit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details