Skip to product information
1 of 1

JCL

Këmishë JCL #

Këmishë JCL #

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Këmishë JCL vjen me një model vërtet të veçant. Me gjatësi poshtë gjurit dhe jakë V e palosur. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details