Skip to product information
1 of 4

JIMMY SANDERS

Bluzë JIMMY SANDERS #

Bluzë JIMMY SANDERS #

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë JIMMY SANDERS vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë, stil i thjesht ngjyrash dhe me një buton në qafë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details