Skip to product information
1 of 4

Cheer

Këmishë CHEER

Këmishë CHEER

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color

Këmish CHEER vjen me një model vërtet të veçant. Me menge te shkurta dhe te lidhura me fjongo anash. Me kopsa dekoruese anash dhe perpara. Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë.

 

View full details