Skip to product information
1 of 4

Antonela's Flavours

Bluzë/Këmishë Antonela's Flavours

Bluzë/Këmishë Antonela's Flavours

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluzë/Këmishë Antonela's Flavours vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të shkurta, mbyllje me kopsa në forme diagonale dhe me design abstrakt me ngjyra. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details