Skip to product information
1 of 2

KOTON

Bluzë/Këmishë KOTON #

Bluzë/Këmishë KOTON #

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Bluzë/Këmishë KOTON vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata me prerje V përpara dhe vija. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details