Skip to product information
1 of 6

Trendyol

Bluzë Këmishe Trendyol

Bluzë Këmishe Trendyol

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Këmishe Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Gjysëm bluzë gjysëm këmishë dhe me kapuç. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details