Skip to product information
1 of 2

Aniston

Bluzë Aniston #

Bluzë Aniston #

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Bluza Aniston vjen me një desing vërtet klas. Me jakë me lidhje dhe mëngë te gjata të mbledhura në fund.
View full details