Skip to product information
1 of 6

KOTON

Bluze Koton

Bluze Koton

Regular price Lek 2,000.00 ALL
Regular price Lek 2,000.00 ALL Sale price Lek 2,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluze Koton është e njohur për dizajnin e saj elegant dhe cilësinë e lartë. Kjo bluze Koton shpesh vjen me motive të ndryshme, duke përfshirë printime florale, grafike dhe abstrakte, të cilat i japin një pamje unike dhe tërheqëse. Bluze Koton përdor materiale të buta dhe të rehatshme, që janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Një bluze Koton mund të kombinohet lehtësisht me xhinse ose pantallona të tjera, duke krijuar një stil të rafinuar dhe të freskët. Me një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh, bluze Koton janë perfekte për çdo rast dhe preferencë personale​ . Bluze Koton .

View full details