Skip to product information
1 of 3

Laura Scott

Bluzë Laura Scott #

Bluzë Laura Scott #

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Bluzë Laura Scott vjen me një model vërtet të veçant. E gjatë dhe me dekolte të bukur. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details