Skip to product information
1 of 3

Laura Scott

Bluzë Laura Scott

Bluzë Laura Scott

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Material
Color
Bluzë Laura Scott vjen me një model vërtet të veçant. Verore. Me vija dhe me shirit lidhje ne qafë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details