Skip to product information
1 of 1

Lonca

Bluzë Lonca

Bluzë Lonca

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Bluzë Lonca vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të shkurta dhe me të çarë në supe nga njëra anë dhe dekorim me flutura. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

 
View full details