Skip to product information
1 of 4

Blind Date

Bluzë Blind Date

Bluzë Blind Date

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluzë Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Me mengje te shkurta dhe lidhje perpara. Komode falë materialit me cilësi te lartë.


View full details