Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Bluzë Pulovër Trendyol #

Bluzë Pulovër Trendyol #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Pulovër Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Shatulla te hapura dhe i ngyshtë pas trupit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details