Skip to product information
1 of 3

Sinsay

Crop Top Sinsay

Crop Top Sinsay

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,790.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Crop Top Sinsay vjen me një format vërtet të këndshëm veror me lule. Jakë V dhe me mëngë të shkurta dhe të gufuara. Mbrapa me dy lidhëse dhe shpatulla të hapura.
View full details