Skip to product information
1 of 5

Sinsay

Bluzë Satin Sinsay

Bluzë Satin Sinsay

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
  • Bluzë Satin Sinsay me prerje te shkurtër. Jakë V dhe model gjeometrik e shprehur edhe përgjate lidhëseve. I lehtë dhe i përshatshëm për çdo mase trupi.
View full details