Skip to product information
1 of 1

S'Oliver

Bluzë S'Oliver #

Bluzë S'Oliver #

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë S'Oliver vjen me një model vërtet të veçant. E lehtë dhe e lidhëse te qafa. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details