Skip to product information
1 of 4

Glo Story

Bluzë Sportive Glo Story #

Bluzë Sportive Glo Story #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Sportive Glo Story vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata, gjatësi deri te beli dhe me kapuç. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details