Skip to product information
1 of 2

Trendyol

Bluzë Sportive Trendyol #

Bluzë Sportive Trendyol #

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluzë Sportive Trendyol është vërtet e këndëshme në trup. Jakë te rrumbullaket dhe me mëngë të gjata . Sportiv, modern dhe e përshatshme në përditshmërinë tuaj. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details