Skip to product information
1 of 1

Tamaris

Bluzë Tamaris

Bluzë Tamaris

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Tamaris vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të zhapone dhe me lule pranverore.  Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë.
View full details