Skip to product information
1 of 3

Trendyol

Bluzë Trendyol

Bluzë Trendyol

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,900.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluzë Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë treçerekshe shpatulla të lira dhe një desing të bukur pranveror. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details