Skip to product information
1 of 4

Trendyol

Bluzë Trendyol #

Bluzë Trendyol #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Bluzë Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Prerje e gjerë dhe me desing me gjethe te vjeshtes. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details