Skip to product information
1 of 2

Vivance Collection

Bluzë Vivance Collection #

Bluzë Vivance Collection #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluzë Vivance Collection vjen me një model vërtet të veçant. Desing me pika, jake V dhe mengje te gjata. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details