Skip to product information
1 of 2

Reserved

Body Reserved #

Body Reserved #

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Body Reserved vjen me një model vërtet të veçant. Body jakë V të palosur dhe një kopsë poshtë saj. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details