Skip to product information
1 of 3

ESPRIT

Bottom Bikini ESPRIT

Bottom Bikini ESPRIT

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 2,000.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bottom Bikini ESPRITvijnë me një model vërtet të veçant. Me brez të ngushtë dhe elastik, mbledhur anash me fjongo dhe zbukurim me perla. Komode falë materialit me cilësi te lartë.


View full details