Skip to product information
1 of 2

Pearls

Byzylyk PEARLS

Byzylyk PEARLS

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 1,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Byzylyk PEARLS vjen me një model vërtet të veçant. Dizajn modern suedez me mjeshtërinë precize për të krijuar bizhuteri të bukura dhe me stil përdoren vetëm materiale 100% natyrale. Byzylyku ​​është prej metali me ngjyrë rozë të cilësisë së lartë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details