Skip to product information
1 of 3

Dudlin

Çantë Dudlin Firenze #

Çantë Dudlin Firenze #

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Çantë Dudlin Firenze vjen me një model vërtet të veçant. Mbyllje me zinxhirë sipër dhe xhep përpara, rrip të gjatë që mbahet në shpatull. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details