Skip to product information
1 of 2

D'Christina

Çante D'Christina #

Çante D'Christina #

Regular price Lek 6,500.00 ALL
Regular price Lek 6,500.00 ALL Sale price Lek 6,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Çante D'Christina vjen me një model vërtet të veçant. Desing Mandala dhe kuletë të vogel jashte. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details