Skip to product information
1 of 5

D'Christina

Çantë D'Cristina

Çantë D'Cristina

Regular price Lek 5,500.00 ALL
Regular price Lek 5,500.00 ALL Sale price Lek 5,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Çantë D'Cristina vjen me një model vërtet të veçant. Material kamoshi dhe me thurje. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details