Skip to product information
1 of 5

Dudlin

Çante Dublin Firenze

Çante Dublin Firenze

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Size
Çante Dublin Firenze vjen me një model vërtet të veçant. Me kapse mbyllëse përpara dhe qëndisje përpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details