Skip to product information
1 of 5

Micussi

Çante Micussi #

Çante Micussi #

Regular price Lek 6,000.00 ALL
Regular price Lek 6,000.00 ALL Sale price Lek 6,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Material
Size
Çante Micussi vjen me një model vërtet të veçant. Formë Kove dhe me pala përreth. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details