Skip to product information
1 of 5

Micussi

Çantë Micussi #

Çantë Micussi #

Regular price Lek 5,500.00 ALL
Regular price Lek 5,500.00 ALL Sale price Lek 5,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Material
Size
Çantë Micussi vjen me një model vërtet të veçant. Mbyllje me zinxhirë siper dhe në pjesën e pasme, dorezë me rrip të butë dhe rrip të gjatë që mbahet në shpatull. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details